Ритм життя:
Тоня Ноябрьова

У рубриці «Ритм життя» ми знайомимося з новими героями та ближче дізнаємося наших старих друзів крізь призму їхніх звичок: як вони живуть, як керують власним настроєм, чи є у них свої маленькі ритуали, чи займаються вони спортом і як доглядають за собою.

У нинішньому світі прийнято оцінювати та дізнаватися людину за її професійними досягненнями — але ми подумали, що це не так важливо, як те, як людина живе, відпочиває і проводить вільний час.

Сьогодні знайомимося зі звичками та стилем життя режисера Тоні Ноябрьової, дебютний повнометражний фільм якої вийшов на екрани минулої осені.

1
Я намагаюся вставати рано і завжди ставлю приблизно 10 будильників: 6:45, 6:50, 6:53... І ось так до 7 ранку. У будь-якому випадку, намагаюся прокинутися до 8 — якщо встаю пізніше, потім відчуваю себе абсолютно розбитою. І зазвичай я прямо з ранку займаюся спортом — йога або TRX, влітку та навесні завжди на вулиці, — так що до 9 я вже вільна людина з почуттям виконаного обов'язку.

Я продуктивна в першій половині дня, тому намагаюся все переробити та запланувати важливі справи на ранок. Після обіду — все, у мене вата в голові, мені вже дуже складно організувати та витягнути себе кудись. Я починаю тупити і туплю вже до самого вечора. Але, чесно зізнаюся, тупити — моє улюблене заняття: я їм що-небудь смачне, наприклад, салат і упаковку хлібців, сиджу у Facebook, Instagram, дивлюся серіали або блоги. І читаю — але це рідше.

2
3
Мої ідеальні умови для роботи — піти кудись. Якщо я залишаюся вдома, роботі біда. Мій організм настільки ледачий і виверткий, що відразу ж придумує якісь «більш важливі» завдання на кшталт: «Мені ж терміново треба розібрати шафу!» Іноді, якщо мені нікуди не треба вранці, дуже продуктивно виходить працювати, навіть не покидаючи ліжка. Я підкладаю подушки під спину, беру комп'ютер і просто в піжамі починаю писати. А взагалі, ідеальні умови для роботи — коли є ідеальна робота. Я дуже люблю свою професію та дуже рада кожній нагоді застосувати свої знання, вміння і фантазію.

4
Напружений день для мене — коли я не встигаю поїсти. Правда, я дуже не люблю такі ситуації. Я завжди ношу з собою щось для перекусу — хлібці або смажений тофу. Якщо я зголоднію, в результаті змітаю все на своєму шляху, переїдаю і потім почуваюся погано.
Що мене найбільше виснажує? Справи, пов'язані з паперовою тяганиною, податкові, квитанції, якісь бюрократичні речі. Загалом, те, що мене дійсно сильно бісить, зазвичай не пов'язане з роботою. Я б дуже хотіла — і одного разу я це зроблю — завести помічника, який буде робити за мене все, що я не люблю. Чекаю на цей день.

5
Для мене дуже важливо іноді побути на самоті. Коли я багато і довго перебуваю в оточенні людей, гублю контакт із собою, втрачаю можливість самоврядування. Я починаю метушитися, і ця метушня мене дратує та руйнує. Тому я іноді вважаю за краще залишатися вдома, а не йти на вечірку — розумію, що настільки вихолощена спілкуванням, що мені необхідно відновити енергетичний ресурс. Я все-таки інтроверт, нещодавно це зрозуміла. Я дуже люблю свій дім, свою квартиру, якби могла — там би і окопалася, особливо взимку.

6
У мене проблеми з хребтом, і я відчуваю себе погано, якщо не потренуюся. Але, просто щоб ви знали: я ненавиджу спорт. Якби на те моя воля, я б лежала та їла. Все — це спосіб життя моєї мрії. Тому я намагаюся відразу ж, як тільки прокидаюся, йти на спорт, навіть не даючи собі можливості придумати виправдання, чому я не можу туди піти. Я встаю з надією на стихійне лихо за вікном — але зазвичай, звісно, стихійного лиха немає, і навіть цілком собі хороша погода. А мій улюблений момент дня — коли тренування закінчується. Це все, що потрібно знати про мене та спорті: я його ненавиджу, але я ним займаюся.

7
Що стосується догляду за обличчям — о, Боже, мені здається, я роблю все. Я обожнюю кислоти й пілінги — до речі, вважаю геніальним пілінг PRX-T33. Він безболісний, але дає абсолютний wow-ефект. Люблю тканинні та живильні маски, корейську косметику — скуповую її тоннами і дивлюся огляди місцевих блогерів. Періодично роблю мезотерапію — щоправда, не можу сказати, що бачу якийсь відчутний ефект, але це, напевно, для самозаспокоєння. Колю ботокс, тому що у мене дуже рухлива міміка. А ще я можу не вмитися перед сном, якщо приходжу додому втомлена або після вечірки. Так, знаю, це жахливо, але що поробиш.

8
Я смачно готую все! Я, що природно, люблю, щоб мене любили, і приготування їжі — найкоротший шлях до визнання, загального обожнювання та захоплення. Я дуже люблю робити кулінарні подарунки, обожнюю гостей, у мене часто проходять якісь застілля. Моя улюблена їжа — салат з огірків, помідорів, цибулі та часнику, і потім помакати туди окраєць чорного хліба, сухарики або хлібці. Я б їла це вранці, вдень і ввечері.
9
Я страшенно ледача! Я б дуже хотіла бути дисциплінованою, послідовною й упертою в щоденній рутині. Але, на жаль, я борюся з лінню — і, мені здається, вона народилася раніше за мене. І ще я все відкладаю на завтра, на останній момент. Може, звісно, це захисна реакція організму, і так він намагається відпочити — але мені не здається, що я так сильно втомлююся. Словом, це жах. Wasting time — це про мене, я постійно витрачаю час незрозуміло на що.
10
Мене розвивають стресові ситуації, вихід із зони комфорту. Я люблю божевільні обсяги роботи, коли ти долаєш серйозні труднощі і у тебе відкривається друге дихання. Я люблю це відчуття куражу, коли ти зловила хвилю і мчиш, коли ти фізично відчуваєш роботу свого мозку.

11
Я прокидаюся вранці, і я щаслива. Я навчилася цьому, як навчилася і радіти новому дню. В основному я щаслива, коли подолала якісь труднощі. Ще один вид щастя — посиденьки з друзями, коли ми разом, п'ємо вино, балакаємо, купуємо кудись квитки, домовляємося щось разом робити. Це дивовижно.

12