Х'югові моменти осені: український еко-бренд Raw Flaw випустив дебютний кампейн
Український бренд сумок та аксесуарів з водонепроникного паперу Raw Flaw презентував першу рекламну кампанію. На світлинах Віталія Мельникова модель Лара Хіл продемонструвала стильні аксесуари бренду з екологічного матеріалу.
"Осінь сповнена х'юговими моментами, варто лише відволіктись від гаджету та почати їх помічати, насолоджуватись цим Indian summer в жовтні, осмислити своє споживання та його вплив на прекрасну природу. Ми прагнемо, щоб наші речі, будучи мінімалістичними, ставали вам надійними друзями на багато років і допомагали піклуватись про природу разом", – розповідають засновниці бренду Raw Flaw Анастасія Дєєва та Ірина Ніколенко.
Довідка про бренд
Raw Flaw — український бренд сумок та аксесуарів з водонепроникного паперу, заснований на концепції sustainable living, розумного та осмисленого споживання. Засновниці бренду вважають, що можна носити гарні речі та не шкодити при цьому планеті. Щоб знизити споживання в індустрії моди вони створюють сумки та аксесуари, які залишаються актуальними незалежно від тренду і сезону. До речі, раніше Настя та Іра ділилися з нами особистим досвідом, як це — робити класний продукт в Україні за правилами етичного виробництва.
Фотограф: Віталій Мельников
Модель: Лара Хіл