Гід від Anywell:
«Французька весна» в Києві

З 30 березня в Києві стартує щорічний фестиваль «Французька весна». В рамках проекту на мешканців міста чекають різноманітні виставки, фотопроекти, концерти, гастрономічні вечори.

Сьогодні ми склали гід ресторанами Києва, які підготували спеціальне меню до фестивалю «Французька весна».

Автор: Дар'я Мiрошнiченко
м. Майдан
Незалежності

Файна Фамилия
Сім'я ресторанів «Файна Фамілія» є офіційним гастропартнером фестивалю «Французька весна». Один із ресторанів сім'ї розташований у самому центрі міста поблизу станції метро «Майдан Незалежності». Так, із 30 березня по 30 квітня в ресторанах будуть знайомити гостей зі стравами французької кухні. Бренд-шефи підготували спеціальне меню: страва «Французька весна» — яскраве кільце з хумусу, прикрашене лососем, редискою, черрі та слайсами огірка, провансальський рибний суп із шафраном. Вечорами будуть проходити «сліпі дегустації».Провансальський рибний суп із шафраном — 139 грн.

Très Français
Де, як не у французькому ресторані, вечеряти в період «Французької весни» в Києві. Цілий місяць Très Français будуть відкриті до 00.00, щоб гості могли сповна насолодитися святом. Тут готують страви традиційної та регіональної французької кухні, які в своїй смакової палітрі зібрали дух, характер, звички та традиції не тільки однієї з найкращих кухонь світу, а й французького світовідчуття. Ресторан розділений на 4 невеликі зали: романтичний «Жардін», «Арт-зал», «Бібліотека», маленький «Монмартр». У ресторані також часто проходять фото- і художні виставки, літературні вечори, творчі зустрічі та інші культурні заходи.

Café de Paris або «Паризьен» — 209 грн, равлики по-бургундські — 209 грн, кіш-лорен — 162 грн.

Виан
Невеликий атмосферний винний бар у центрі Києва. Зручне розташування, відмінний баланс вартості та якості. Тут великий вибір вин, які також подають побокально. Цими вихідними команда бару офіційно відкриє весну в місті. Три дні буде діяти пропозиція, в рамках якої гостей пригощатимуть червоними та білими винами, до яких підібрані сири, що в парі розкривають нові смаки.


Пляшка французького червоного вина з м'ясним плато або пляшка білого вина з сирами — всього за 290 грн.

м. Золоті
ворота

Très Branché
Ще одна локація, де подають страви французької кухні. Команда каже, що це Франція сучасна, Франція «à la mode», Франція «сьогодні» і навіть трохи «завтра», де зібрані всі тенденції, прагнення. У квітні на гостей ресторану в рамках «Французької весни» чекають гастро-винні дегустації ігристих вин, нове меню Провансу, кулінарна школа з Матьє Арден і кулінарна школа для дітей. У меню зібрані спеціалітети французької кухні: крок-месьє, ліонський цибулевий суп, жаби по-провансальськи з часником і зеленню.

Раклет-гриль з овочами — 418 грн, сирне фондю — 497 грн.

It's NOT the LOUVR gallery bar
Це галерея-бар, багатофункціональне арт-місце, де можна насолодитися стравами французької кухні під звуки чудової музики. Заклад входить до складу сім'ї французьких ресторанів. Крім французьких спеціалітетів команда підготувала меню для вегетаріанців. Тут також готують авторські та трендові коктейлі, в основі рецепти, зібрані барменами-міксологами після подорожей і роботи в Європі та США. У вихідні дні часто проходять вечірки, фотовиставки, діджей-сети.


Нісуаз Not the LOUVR із тунцем-розе та соусом Тартар — 222 грн.

17 квітня пройде лекторій Anywell Food «Для чого вам правильно харчуватись?». Квитки та детальна інформація за посиланням.